Tutvustus

Tariston AS tegeleb aastast 2002 taristuobjektide ja -rajatiste ehitusega ning riigimaanteede aastaringse hooldega. Tariston AS loodi AS-i Järva Teed, OÜ Hiiu Teed ning  Nordecon AS-i teehoolde- ja tehnikadivisjoni ühendamisel 2017. aasta 1. jaanuaril. Tariston on Tallinna börsil registreeritud ettevõtte Nordecon AS 100% tütarettevõte.

 

Taristoni peamised tegevusvaldkonnad on teehooldus, asfaltsegude tootmine ja paigaldus, teedeehitus, maaparandustööd, pindamine, mäendus, liikluskorraldusvahendite tootmine ja paigaldus ning rasketehnika rentimine.

 

Tariston on üks suurimatest tööandjatest Järva ja Hiiu maakonnas – meie meeskonda kuulub rohkem kui 160 töötajat, kes kõik on oma tegevusvaldkonnas pikaajalise töökogemusega professionaalid. Kasutame üksnes tänapäevaseid ehitusmasinaid – hetkel kuulub Taristoni tehnikaparki üle 80 masina. Taristoni tehnikapark on väga mitmekülgne, et tagada ka kõige nõudlikumate klientide rahulolu – teehoolde baasmasinad, teehöövlid, pinnasestabiliseerijad, traktorid, pinnaserullid, niitmis-, freesimis- ja pindamistehnika ja palju muud.

 

Tariston on usaldusväärse maksedistsipliiniga ettevõte, mida on tunnustatud kõrgeima krediidireitinguga. Koostööpartnerite valikul lähtume samast kriteeriumist, et anda oma panus ausasse ja läbipaistvasse ettevõtlusesse.